Profile

Dick's Sporting Goods-Saratoga Springs, NY

sara parizad

Contact Details

Dick's Sporting Goods-Saratoga Springs, NY

Membership Renewal Alert


Bio

جاذبه های دیدنی در شهر وان – ترکیه

 

و اگر مایل بودید با ماشین شخصی به تور وان زمینی بروید ، می بایست هزینه ها و شرایط مربوط به بیمه ماشین ، گواهینامه بین المللی یک ساله ، هزینه پلاک بین المللی و عوارض خروج از کشور را در نظر گرفته و برای پرداخت آن نزد شعب بانک ملی در سراسر کشور بروید .

به گزارش سفر باتو ، برای اقامت در این شهر بهتر است از قبل هتل و یا محل اقامت خود را مشخص و رزرو نمایید . زیرا در فصل سفر و در اصطلاح سیزن گاهی هتل خالی به ندرت پیدا می شود و یا اگر جای خالی باشد از روزهای معمول گرانتر خواهد بود  .

در ادامه برخی از جاذبه های دیدنی کشور ارمنستان را به شما معرفی خواهیم نمود . پس با ما همراه شوید :

معبد گارنی

این بنای باستانی در تور ارمنستان لحظه آخری  هزار سال قدمت دارد و به نام هایک ناهابت ، نوادگان (هایک) نامگذاری شده است . این بنای باستانی و بسیار زیبا در کنار رودخانه گارنی و در فاله بیست و هشت کیلومتری از جنوب شرقی شهر ایروان و در استان کوتایک قرار دارد . این منطقه دارای آب و هوایی لطیف است  و از این رو در گذشته همواره ییلاق و شکارگاه اختصاصی پادشاهان بوده است .

این معبد از مجموع عبادت گاه یا بنای اصلی معبد ، یک حمام اختصاصی ، و تخته سنگی که شناسنامه معبد گارنی بر روی نگاشته شده تشکیل شده است .  این بنا به دستور پادشاه تیرداد اول ساخته شد و تقدیم به خدای مهر گردید . قدمت معبد گارنی به قرن یکم میلادی باز می گردد و تا قرن چهارم میلادی دست نخورده باقی ماند . و در نزدیکی آن کلیسایی نیز بنا شد .